Bezpieczeństwo i anonimowość


Internet


Wszystkie transakcje zawarte w naszym sklepie są szyfrowane za pomocą protokołu SSL
 
Zakupu możesz dokonać poprzez rejestrację u nas lub bez zakładania konta (jako gość). W obu przypadkach, gdy wybierasz jedną z całkowicie anonimowych opcji, nie musisz podawać swoich faktycznych danych oprócz numeru telefonu oraz adres e-mail!

Oświadczam, że Twoje dane nie zostaną użyte w jakikolwiek innych sposób jak do bezpośredniego kontaktu z Tobą oraz wysyłki złożonego zamówienia. Raz w miesiącu czyścimy bazę klientów oraz zamówień. Na adres e-mail podany podczas rejestracji nie będzie wysyłać do Ciebie żadnych wiadomości, oprócz tych związanych z zamówieniem, chyba, że zapiszesz się do naszej subskrypcji!


Anonimowość


Tak jak wspominaliśmy kilkakrotnie istnieją sposoby na całkowicie anonimowe wysłanie paczki. Jest taka możliwość kurierem (w tej sprawie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny), poprzez Paczkomaty InPost - szczegóły wysyłki w zakładce Możliwości wysyłki i odbioru oraz przez odbiór osobisty na terenie śląska!


Paczka


Każda przesyłka jest starannie pakowana. Całość znajduje się w kartonowym pudełku, do każdej paczki dokładamy gratisy! A cała zawartość jest dopełniania folią bąbelkową, by nic podczas transportu się nie uszkodziło. Kartonik jest zawijany w folię typu stretch, a na etykietach czy listach przewozowych nie znajduję się nic, co wskazywałoby na zawartość paczki.


Kontakt


Nasz telefon obsługje programy WhatsApp oraz Signal, dwa komunikatory, które w obecnej chwili zapewniają 100% anonimowość i najlepsze szyfrowanie. Dodatkowo posiadamy specjalny, bezpieczny mail Proton Mail. Dodatkowo zachęcamy do kontaktu na naszym, również szyfrowanym czacie Zopim.